İngiltere’deki Yabancı Dil Okulları

0
4617

Merhabalar,

Bu yazımızda yeni bir site tanıtımı yapacağım. Tanıtımını yapacağım site İngiltere’deki İngilizce dil okulları ile ilgili.
Dün akşam, oğlu için ingiltere’de dil okulu arayışında olan bir yakınım, bilgisayara ve internete olan yatkınlığım dolayısı ile araştırma maksatlı bana geldi. Bizde başladık ingiltere ülkesindeki yabancı dil okulları nı araştırmaya. Bir noktadan sonra ingilteredilokullari.com.tr adresine ulaştık. Site gayet doyurucu bilgilere sahip.

Neden Danışmanlık Almalısınız?, Neden İngiltere’de Eğitim?, İngiltere’de Yaşam, İngiltere’de Sosyal Yaşam, İngiltere’de Üniversite Eğitimi, İngiltere Konaklama Seçenekleri, İngiltere Dil Eğitim Seçenekleri, İngiltere’de Çalışma ve Yaşam, İngiltere Hakkında Genel Bilgiler, Neden İngiltere’de Üniversite?, Hangi Şehri Seçmelisiniz?, Şehir Seçiminin Önemi Nedir?, İngiltere’de Gelir-Gider Dengesi gibi önemli soru ve konulara cevaplar da verilerek İngiltere’de Eğitim almak isteyen kursiyerlerin kafasındaki önemli sorulara cevaplar verilmiş. Hatta herkesin en çok merak ettiği 2014 yılı İngiltere Dil Okulu Ücretleri de verilmiş. Sitede belirli şehirlerde bulunan bazı okulların 2014 yılı için fiyatlarına ve İngilizce programları ile ilgili bilgilere ulaşmanız mümkün.

Sitede eğitim seçenekleri de sunulmuş. Siz Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İngilizce, Sınavlara Hazırlık (IELTS ve TOEFL) gibi eğitim seçeneklerinden seçiminizi yapabilirsiniz.

Ayrıca sitede İngiltere’de Üniversite Eğitimi alma konusunda da bilgiler paylaşılmış. Malum İngiltere Dünya sıralamasındaki üniversiteleri ve kaliteli ve köklü eğitim sistemi ile yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrencilerin birinci tercihi durumunda. Siteden bu konularda da destek alabilirsiniz.

Son olarak sitede konaklama ile ilgili bilgi ve ücretlerden de bahsedilmiş. Öğrenci Evleri, Öğrenci Yurtları ve Aile yanında kalma konularında bilgiler ve ücretler de belirtilmiş. Böylece bu yola çıkmadan önce yaklaşık maliyet hesabı çıkartmanız mümkün.

Siz ve ya bir yakınınız İngiltere’de Dil Eğitimi ya da Üniversite ilgili desteğe ihtiyaç duyarsanız ingilteredilokullari.com.tr adresini ziyaret etmeyi unutmayın. Bir başka yazıda görüşmek üzere.

Saygılarımla,
Erdem Çilingiroğlu

Önceki İçerikWordPress.org ile WordPress.com arasındaki farklar
Sonraki İçerikWindows Kurulumunda 0x80300024 Hatasının Çözümü
Erdem Çilingiroğlu - Sakarya / 1984 Bilgisayar ile ilk tanışmam İlkokul 4. sınıf yaz tatilinde oldu. 286 SX Renksiz ekran bir Acer Notebook ile zehirlenmeye başlıyordum. MS-DOS, PW ve 2 adet oyundan (Home Alone I ve Futbol) ibaretti. PW'de (Professional Write) ablamla dönem ödevi yazar, oyun oynardım. Mouse olmadan Windows 3.1 deneyimi. Anlatılamaz. Sonrasında mouse ile ilk tanışmalar.. Deprem ve depremin bir süre sonrasına kadar bilgisayarsız geçen 3 sene. Saati 500 Bin Lira (Yeni 50 Kuruş) para yatıraraktan İnternet Cafe'lerde geçen bir hayat, tabi okulun asılması vb.. =)) =)) Derken hayatım şekilleniyordu. Sanırım "Benim işim Bilişim" olacaktı. =) Sektörden çoğu arkadaşımın kurduğu bir cümleyi bende kurmak istiyorum. Kendimi "Sisteme aşık birisi" olarak tanımlayabilirim. Yeni konular hakkında bilgi sahibi olmayı ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.