Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook at Work

Facebook at Work

2
Facebook at Work

Facebook; Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformu ünvanını hâla koruyor. Ayrıca “Dünyanın En Kalabalık 2. Ülkesi” ünvanıyla da anılmaya başlayan Facebook. Her geçen gün değerini, kullanıcı sayısını ve yenilikleri arttırmaya devam ediyor. Facebook’un CEO’su ve kurucusu olan Mark Zuckerberg sosyal paylaşım platformunun bu büyük başarıya ulaşmasından sonra Facebook’un yerinde saymaması gerektiğini ve farklı sektörlere de girmesi gerektiğini düşündüğünden dolayı Facebook, neredeyse aklınıza gelebilecek tüm sektörlerde varlığını gösteriyor.

Son olarak şirketler ve çalışanlarının iş konusunda haberleşebileceği ve dosya paylaşımında bulunabileceği bir platform olan Facebook At Work’ü kullanıma sunan Facebook, bu platformun şimdiden birçok şirket tarafından kullanıldığını söyledi. Facebook At Work, kullanıldığı şirketlerin çalışanlarının birbirleriyle haberleşmesini sağlamasının yanı sıra, bunu gerçekleştirirken bu kullanıcıların diğer Facebook arkadaşlarının olaya dahil olmasını engelliyor ve bu nedenle oldukça kullanışlı bir platform haline geliyor.

Son olarak Facebook At Work’ü kullanan şirketler arasına İskoçya’nın ünlü bankası olan Royal Bank’in de katılması, uygulamanın ününü arttırdı. Facebook’un söylediğine göre Royal Bank’ın katılımıyla birlikte uygulamanın kullanıcı sayısı 30.000 artacak. Bir banka ile çalışan Facebook At Work, bankanın bu platforma güvenmesinden dolayı diğer şirketlerin de dikkatini çekmeye başladı. Facebook’un söylediğine göre Ocak ayında kullanıma sunulmuş olan bu platform, şimdiden 300’den fazla büyük şirketle birlikte çalışıyor. Facebook’a kıyasla oldukça az olan bu sayının büyük şirketlerden oluştuğunu düşünmek, Facebook’un güzel bir iş daha başardığını anlamamıza yetiyor.

Önceki İçerik Skype Kurumsal iOS Uygulaması Yayında
Sonraki İçerik WordPress 4.4 Sürümü Yayında
Erdem Çilingiroğlu - Sakarya / 1984 Bilgisayar ile ilk tanışmam İlkokul 4. sınıf yaz tatilinde oldu. 286 SX Renksiz ekran bir Acer Notebook ile zehirlenmeye başlıyordum. MS-DOS, PW ve 2 adet oyundan (Home Alone I ve Futbol) ibaretti. PW'de (Professional Write) ablamla dönem ödevi yazar, oyun oynardım. Mouse olmadan Windows 3.1 deneyimi. Anlatılamaz. Sonrasında mouse ile ilk tanışmalar.. Deprem ve depremin bir süre sonrasına kadar bilgisayarsız geçen 3 sene. Saati 500 Bin Lira (Yeni 50 Kuruş) para yatıraraktan İnternet Cafe'lerde geçen bir hayat, tabi okulun asılması vb.. =)) =)) Derken hayatım şekilleniyordu. Sanırım "Benim işim Bilişim" olacaktı. =) Sektörden çoğu arkadaşımın kurduğu bir cümleyi bende kurmak istiyorum. Kendimi "Sisteme aşık birisi" olarak tanımlayabilirim. Yeni konular hakkında bilgi sahibi olmayı ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum.

2 YORUMLAR

  1. Sa Hocam şimdi sanal pc oluşturmak için Vmmare yi indirdm kurdum ancak Pc y baslatmak icin start dediğimde Operating system not found hatasını veriyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.