Erdem Çilingiroğlu

Paylaş:
Facebook work

Facebook; Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformu ünvanını hâla koruyor. Ayrıca “Dünyanın En Kalabalık 2. Ülkesi” ünvanıyla da anılmaya başlayan Facebook. Her geçen gün değerini, kullanıcı sayısını ve yenilikleri arttırmaya devam ediyor. Facebook’un CEO’su ve kurucusu olan Mark Zuckerberg sosyal paylaşım platformunun bu büyük başarıya ulaşmasından sonra Facebook’un yerinde saymaması gerektiğini ve farklı sektörlere de girmesi gerektiğini düşündüğünden dolayı Facebook, neredeyse aklınıza gelebilecek tüm sektörlerde varlığını gösteriyor.

Son olarak şirketler ve çalışanlarının iş konusunda haberleşebileceği ve dosya paylaşımında bulunabileceği bir platform olan Facebook At Work’ü kullanıma sunan Facebook, bu platformun şimdiden birçok şirket tarafından kullanıldığını söyledi. Facebook At Work, kullanıldığı şirketlerin çalışanlarının birbirleriyle haberleşmesini sağlamasının yanı sıra, bunu gerçekleştirirken bu kullanıcıların diğer Facebook arkadaşlarının olaya dahil olmasını engelliyor ve bu nedenle oldukça kullanışlı bir platform haline geliyor.

Son olarak Facebook At Work’ü kullanan şirketler arasına İskoçya’nın ünlü bankası olan Royal Bank’in de katılması, uygulamanın ününü arttırdı. Facebook’un söylediğine göre Royal Bank’ın katılımıyla birlikte uygulamanın kullanıcı sayısı 30.000 artacak. Bir banka ile çalışan Facebook At Work, bankanın bu platforma güvenmesinden dolayı diğer şirketlerin de dikkatini çekmeye başladı. Facebook’un söylediğine göre Ocak ayında kullanıma sunulmuş olan bu platform, şimdiden 300’den fazla büyük şirketle birlikte çalışıyor. Facebook’a kıyasla oldukça az olan bu sayının büyük şirketlerden oluştuğunu düşünmek, Facebook’un güzel bir iş daha başardığını anlamamıza yetiyor.

Yorum yapın

  1. Sibel 20 Eylül 2016 at 11:30 - Reply

    Erdem bey benim şirket face hesabım kapatıldı çok takiçim vardı ne yapabilirim teşekkürler

  2. Koç 15 Aralık 2017 at 20:24 - Reply

    Sa Hocam şimdi sanal pc oluşturmak için Vmmare yi indirdm kurdum ancak Pc y baslatmak icin start dediğimde Operating system not found hatasını veriyor

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts