hepsiburada.com Rezilliği

Merhabalar, hepsiburada.com ile yaşadığım bir rezilliği sizlerle paylaşacağım. Şimdiden Aman Dikkat diyorum! Hepsiburada.com dan hediye alacaksanız dikkat edin.

 

Eşime hediye olarak parfüm almak istedim. Aynı gün hepsiburada.com sitesinden farklı siparişler de vermiştim. Siparişlerimden biri aynı gün eve teslim ürünlerdendi. Akşam saatinde geldi. Sorun yok.

Gelelim hediye olarak aldığım Parfüm ve diğer ürün konusuna. Parfümü 5 TL ücret karşılığında Hediye Paketi seçeneği ile seçtim. Hediye notumu yazdım ve ödemeyi yaptım.

Ertesi gün evde olmadığımızdan yeğenimden kargoyu almasını rica ettim. Eve geldiğimizde kargo paketini açtım ve alelade kutuya koyulmuş parfüm ile karşılaştım. Hediye paketi olması gereken ürün direk Hepsiburada kutusuna koyulmuş ve gönderilmişti. Ortada ne hediye paketi ne de Not vardı.

Bu durumu Twitter ve Telefon ile ilettim. Özellikle aranmayı istedim. Müşteri temsilcisi de aranılacağımı söyledi ve gece bitti. Ertesi gün Hepsiburada Müşteri Hizmetlerine mesaj gelmiş. Gelen mesaj şunu diyordu.

xxxx nolu siparişinizde hediye paketi için alınan ücret tutarı kadar üyelik hesabınıza 7 gün kullanım süreli hediye çeki tanımlayabiliriz.

Yapılmayan hediye paketi ile yaşanan manevi mağduriyetimin hediye paketi kadar ücretin 7 gün geçerli Hediye çeki ile giderilmesi amaçlanıyordu. 5 TL lik bir ücret ve bu ücreti de 7 gün içerisinde kullanmam gerektiği yazıyordu resmen. 7 gün içerisinde alışveriş yapmazsam bu 5 TL de yanacaktı anlayacağınız.

Olay 5 TL değil. Yaşanan manevi mağduriyet. Hepsiburada, Müşterisinin manevi mağduriyetini hiçe sayan bir firma olmuş anlayacağınız.

KİŞİSEL NOT: Eşinize hediye alacaksanız ve bu yazıyı okuduysanız dikkat edin lütfen. Her an mağdur olabilirsiniz. Ben parfüm hediyem için iade işlemlerini başlattım. Geri iade ediyorum. Bu arada aynı siparişte Bugün Kargoda denmesine rağmen 2 günde gelmeyen ürün de vardı. Onu önemsemiyorum bile artık… Bu konuda da hem HepsiBurada nın hem de Yurtiçi Kargonun kabahati var.

“hepsiburada.com Rezilliği” üzerine 4 yorum

  1. Merhaba , hepsiburada son zamanlarda çok bozdu. Ben de bir rezillik yaşamıştım . Bir daha hiç almadım. Önermem kimseye. N11 çok daha iyi.

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.