Erdem Çilingiroğlu

Paylaş:

Güneş Sigorta, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiği yeni uygulaması Güneş Sigorta Facebook Sigortası ile site kullanıcılarının “hesabım tanımadığım kişilerin eline geçer, anılarım kaybolursa” endişesine son veriyor. Uygulamaya katılanlar hesaplarını, 1 yıl boyunca ücretsiz olarak Güneş Sigorta güvencesi altına alabiliyor.

Bende 1 yıl ücretsiz olan bu uygulamadan yararlandım ve Facebook Hesabımı sigortalattım.

http://www.sosyalmedyamguvende.com/

 

Haberin detayları:
Güneş Sigorta, Türkiye’de bir ilke imza attığı yeni uygulaması Güneş Sigorta Facebook Sigortası ile anılarınızı 1 yıl süresince ücretsiz olarak güvence altına alıyor. Uygulama, Facebook kullanıcılarına hesaplarını, üye oldukları ilk gün itibariyle arşivleyerek koruma imkanı sunuyor. Kullanıcılar ayrıca Güneş Sigorta Facebook Sigortası’na ait bir de sertifikaya sahip oluyor.
Uygulamamız ile eğlence ve güveni bir arada sunuyoruz
Türkiye’de 32 milyon Facebook kullanıcısı olduğunu ve bu rakamın ülkemizi dünya sıralamasında 7. sıraya taşıdığını belirten Güneş Sigorta Kurumsal İletişim Müdürü Arzu Tan, “Sosyal ağlar artık hemen hemen herkesin günlük hayatının ayrılmaz bir parçası haline gelmiş durumda. Yaşamımızın en özel anlarını bu ağlar aracılığı ile sevdiklerimizle paylaşıyoruz. Bu da hepimizde, hesabımızın tanımadığımız kişilerce ele geçirilmesi ve o güne kadar yapmış olduğumuz tüm paylaşımlarımızın yani anılarımızın kaybolması ihtimaline karşı bir korku yaratıyor. Bu nedenle Güneş Sigorta olarak, Facebook kullanıcılarına özel, hem hesaplarını güvence altına alabilecekleri hem de eğlenceyi yaşayabilecekleri bir uygulama geliştirdik. Uygulamamız, hesabın ele geçirilmesini engelleyemiyor ancak böyle bir durumla karşı karşıya kalındığında kullanıcılara anılarına yeniden kavuşma imkanı sunuyor. Hedefimiz, Türkiye’deki 32 milyon Facebook kullanıcısını Güneş Sigorta Facebook Sigortası ile tanıştırarak hem eğlence hem de güven sunmak” dedi.
Anılarınız size özel videoda bir arada
Güneş Sigorta, Facebook Sigortası uygulaması ile kullanıcılara anılarını izleyebilecekleri bir video da sunuyor. Kullanıcı, hesabının sigortalanma sürecini başlattığında, üye olduğu günden bu yana sayfasında yer verdiği tüm fotoğraf, yorum, paylaşım ve beğeniler dijital bir kitapta toplanıyor. Güneş Sigorta Facebook Sigortası üyeleri bu sürece şahit olurken, videolarını hesaplarında da paylaşabiliyor.
Her 50. kullanıcıya D&R’dan indirim kartı hediye
Güneş Sigorta ayrıca Facebook Sigortası uygulamasına katılan her 50. kişiye D&R’dan 25TL değerinde indirim kartı hediye edecek.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts