Ana Sayfa Genel Skype Kurumsal iOS Uygulaması Yayında

Skype Kurumsal iOS Uygulaması Yayında

0
Skype Kurumsal iOS Uygulaması Yayında

Bir işi bitirebilmek için, her yerden diğer ekip arkadaşlarıyla, seyehat halindeyken ya da kahve eşliğinde çalışma yaparken bir iş toplantısına katılmak hiç bu kadar önemli olmamıştı. Skype Kurumsal uygulaması sayesinde herhangi bir cihaz ile üretkenliği arttırabiliriz. Skype for Business (Skype Kurumsal) şimdi iOS destekli cihazlarda da kullanılabilir durumda.

Şimdi Skype Kurumsal iOS Uygulamasının özelliklerine bakalım.

Tek Dokunuşla Bir Toplantıya Katılın

Güncellenen yeni Dashboard sayesinde; Kişi Arama Çubuğu, Yaklaşan Toplantıları ve Son Yapılan Konuşmalara bir yerden ulaşabilirsiniz. Kişi Arama Çubuğu size Global Adres Listenizden İsime, Soyisime, e-Mail Adresine ve ya Telefon Numarasına göre arama yapabilmenize yardımcı olur. Son Yapılan Konuşmalar yine parmaklarınızın ucunda, konuşmayı hangi cihazdan yaptığınızın bir önemi yok. Yaklaşan Etkinliklere katılabilmek için sağ tarafta yer alan ikonu tıklayabilir ya da Etkinlik Detayına girip Katılma Butonunu kullanabilirsiniz.

skype-for-business-1

Gelişmiş Toplantı Deneyimi

Tam Ekran Video özelliği daha odaklanılmış Toplantı Deneyimi sağlar. Hareket halinde toplantı yaparken, daha kolay katılımcı eklemek, sessize almak ve Çağrı yönetme yeteneği için daha büyük butonlar mevcut.

skype-for-business-2

Skype Kurumsal Uygulamasını Nasıl Yükleyebilirsiniz?

IOS için Skype Kurumsal Uygulaması App Store da yüklenebilir durumda. Lync 2013 Uygulaması olan iPhone Kullanıcıları otomatik gelen güncelleme sayesinde Skype Kurumsal Uygulamasını kullanmaya başlayabilecekler. Lync 2013 kullanan iPad Kullanıcıları AppStore aracılığı ile Skye Kurumsal Uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.

Hareket halindeyken üretken ve bağlı kalmak için Skype Kurumsal kullanmaya başlayın!

Önceki İçerik Microsoft Azure Cloud & Enterprise Visio Stencil
Sonraki İçerik Facebook at Work
Erdem Çilingiroğlu - Sakarya / 1984 Bilgisayar ile ilk tanışmam İlkokul 4. sınıf yaz tatilinde oldu. 286 SX Renksiz ekran bir Acer Notebook ile zehirlenmeye başlıyordum. MS-DOS, PW ve 2 adet oyundan (Home Alone I ve Futbol) ibaretti. PW'de (Professional Write) ablamla dönem ödevi yazar, oyun oynardım. Mouse olmadan Windows 3.1 deneyimi. Anlatılamaz. Sonrasında mouse ile ilk tanışmalar.. Deprem ve depremin bir süre sonrasına kadar bilgisayarsız geçen 3 sene. Saati 500 Bin Lira (Yeni 50 Kuruş) para yatıraraktan İnternet Cafe'lerde geçen bir hayat, tabi okulun asılması vb.. =)) =)) Derken hayatım şekilleniyordu. Sanırım "Benim işim Bilişim" olacaktı. =) Sektörden çoğu arkadaşımın kurduğu bir cümleyi bende kurmak istiyorum. Kendimi "Sisteme aşık birisi" olarak tanımlayabilirim. Yeni konular hakkında bilgi sahibi olmayı ve öğrendiklerimi paylaşmayı seviyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.