Erdem Çilingiroğlu

Paylaş:
Skype for Business

Bir işi bitirebilmek için, her yerden diğer ekip arkadaşlarıyla, seyehat halindeyken ya da kahve eşliğinde çalışma yaparken bir iş toplantısına katılmak hiç bu kadar önemli olmamıştı. Skype Kurumsal uygulaması sayesinde herhangi bir cihaz ile üretkenliği arttırabiliriz. Skype for Business (Skype Kurumsal) şimdi iOS destekli cihazlarda da kullanılabilir durumda.

Şimdi Skype Kurumsal iOS Uygulamasının özelliklerine bakalım.

Tek Dokunuşla Bir Toplantıya Katılın

Güncellenen yeni Dashboard sayesinde; Kişi Arama Çubuğu, Yaklaşan Toplantıları ve Son Yapılan Konuşmalara bir yerden ulaşabilirsiniz. Kişi Arama Çubuğu size Global Adres Listenizden İsime, Soyisime, e-Mail Adresine ve ya Telefon Numarasına göre arama yapabilmenize yardımcı olur. Son Yapılan Konuşmalar yine parmaklarınızın ucunda, konuşmayı hangi cihazdan yaptığınızın bir önemi yok. Yaklaşan Etkinliklere katılabilmek için sağ tarafta yer alan ikonu tıklayabilir ya da Etkinlik Detayına girip Katılma Butonunu kullanabilirsiniz.

skype-for-business-1

Gelişmiş Toplantı Deneyimi

Tam Ekran Video özelliği daha odaklanılmış Toplantı Deneyimi sağlar. Hareket halinde toplantı yaparken, daha kolay katılımcı eklemek, sessize almak ve Çağrı yönetme yeteneği için daha büyük butonlar mevcut.

skype-for-business-2

Skype Kurumsal Uygulamasını Nasıl Yükleyebilirsiniz?

IOS için Skype Kurumsal Uygulaması App Store da yüklenebilir durumda. Lync 2013 Uygulaması olan iPhone Kullanıcıları otomatik gelen güncelleme sayesinde Skype Kurumsal Uygulamasını kullanmaya başlayabilecekler. Lync 2013 kullanan iPad Kullanıcıları AppStore aracılığı ile Skye Kurumsal Uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.

Hareket halindeyken üretken ve bağlı kalmak için Skype Kurumsal kullanmaya başlayın!

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts